Оплата і доставка

Оплата

Сплатити вибраний вами товар ви можете, перерахувавши вказану на сайті суму на розрахунковий рахунок ПриватБанку, який ви отримаєте на електронну пошту, зробивши замовлення. Як тільки кошти будуть перераховані ми починаємо виконувати ваше замовлення.

Або сплатити готівковим платежем при отриманні товару на пошті (при даному способі оплати сплачуєте вартість посилки та зворотну доставку – 2% від суми + 20 грн.).

Доставка

Доставка в Івано-Франківську в будь-яке зручне для вас місце кур'єрскою доставкою Нової Пошти згідно тарифів. Або самовивіз за адресою м. Івано-Франківськ, вул. 24 серпня, буд. 12.

Доставка по Україні найчастіше здійснюється "Укрпоштою" або "Новою Поштою" згідно тарифів, оскільки в даний час мережа їхніх відділень є найбільш поширеною на території України.

Доставка в Європу та інші країни світу здійснюється європейськими службами доставки та триває до місяця.

Терміни доставки

Залежно від географічного положення населеного пункту на території України, де ви проживаєте, термін доставки може коливатися від 1 до 5 днів.

Оплата готового товару або товару на замовлення за кордон проводиться 100% до початку роботи над замовленням. Деталі оплати та доставки нашої продукції за кордон можна отримати, написавши нам на пошту.